fbpx

Plastikos chirurgai

Plastikos chirurgai

„Senojo bokšto“ klinikoje Šiauliuose dirba aukščiausio profesionalumo plastinės chirurgijos specialistai, turintys ilgametę darbo patirtį. Mūsų plastikos chirurgai yra įvairių prestižinių nacionalinių ir tarptautinių chirurginių draugijų nariai, nuolat gilinantys savo žinias mokslinėse konferencijose ir stažuotėse užsienio klinikose.

Klinikoje teikiamos išsamios plastikos chirurgų konsultacijos, atliekamos veido, krūtų, kūno bei kitos plastinės ir rekonstrukcinės operacijos. 

Dažniausiai užduodami klausimai

Plastinės rekonstrukcinės chirurgijos tikslas yra pašalinti įgimtus ir įgytus veido ir kūno defektus, atstatyti pakitusias kūno formas. Plastinę chirurgiją apima rekonstrukcinė ir kosmetinė chirugija.

Rekonstrukcinė (arba atkuriamoji) chirurgija. Operacija laikoma rekonstrukcine, kai dėl esamos sveikatos būklės ar turimų traumų būtina rekonstruoti kūno dalis, kad jos vėl funkcionuotų ar net leistų pacientui išgyventi. Šiuo atveju išvaizda lieka antrame plane. Tai apima tiek anomalijas, tokias kaip riešo kanalo sindromas, tiek sužeidimus – nudegimus bei randus.

Kosmetinė (arba estetinė) chirurgija. Kosmetinė operacija atliekama, kai koreguojama paciento išvaizda, veido kontūrai ar kūno formos. Šiuo atveju operuojamas pacientas dažnai yra visiškai sveikas (jei į sveikatą žiūrėsime siaurąja prasme).

Plastikos chirurgai konsultuoja visais su plastinėmis rekonstrukcinėmis operacijomis susijusiais klausimais – pradedant nuo norimų korekcijų, operacijos plano aptarimo, baigiant operacijos kaina ir pooperacinio laikotarpio rekomendacijomis. 

Atvykę į plastikos chirurgo konsultaciją „Senojo bokšto“ klinikoje, gausite išsamius atsakymus į rūpimus klausimus, daugybę protingų patarimų bei pagalbą, išsirenkant optimalų problemos sprendimo būdą.    

Plastikos chirurgo konsultacija būtina prieš bet kokią plastinę operaciją.

Tam, kad konsultacija būtų kuo naudingesnė, prieš atvykstant rekėtų apgalvoti savo tikslus ir lūkesčius, juos kuo aiškiau perteikti gydytojui. 

Nesidrovėkite klausti bet ko, kas aktualu ar kelią nerimą. Nebijokite paprašyti parodyti atliktų operacijų rezultatus. Tai padės pasitikėti gydytoju, jaustis ramiau bei lengviau įsivaizduoti, kokio rezultato galima tikėtis.

Plastinės operacijos rezultatų ilgaamžiškumas priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip:

  • individualios organizmo savybės; 
  • pooperacinė priežiūra; 
  • gyvenimo būdas ir sveikata; 
  • natūralus senėjimas.

Kiekvienu atveju tai, kiek apytiksliai laiko išliks rezultatas, aptarsite konsultacijos su plastikos chirurgu metu. Gydytojas taip pat pateiks naudingų rekomendacijų dėl gyvenimo būdo, mitybos, rizikos veiksnių, padėsiančių ilgiau džiaugtis plastinės operacijos rezultatais.

Plastinės operacijos amžiaus apribojimai gali skirtis priklausomai nuo atliekamos operacijos. Kai kurios procedūros gali būti atliekamos tiek jauniems, tiek vyresniems pacientams, o kitos gali turėti griežtesnius amžiaus apribojimus. Todėl geriausia konsultuotis su plastikos chirurgu ir aptarti individualius poreikius bei galimybes. 

Paslaugos

Gydytojai