fbpx

Dovanų kuponas

Didžiausia dovana žmogui – sveikata, o geriausia, kai galite ją padovanoti. Leiskite savo artimam žmogui išsirinkti, kas jam svarbiausia – padovanokite jiems „SENOJO BOKŠTO“ klinikos dovanų kuponą!
Siūlome įsigyti „SENOJO BOKŠTO“ klinikos dovanų kuponą ir pradžiuginti savo artimuosius, mylimuosius ar bendradarbius gimtadienio, vardadienio, vestuvių, krikštynų, Šv. Valentino dienos, Motinos ar Tėvo dienos, šv. Kalėdų ir kitomis ypatingomis progomis.

Dovanų kuponas – praktiškiausia dovana Jums brangiems žmonėms, kolegoms ir draugams, puikus būdas paskatinti darbuotojus arba partnerius.
Dovanų kuponas suteiks progą Jums brangiems žmonėms išsirinkti mėgstamiausią dovaną patiems.
Dovanų kuponus galima įsigyti bet kokiai pinigų sumai.

Kaip įsigyti dovanų kuponą:

1. Užpildykite apačioje esančią formą.
2. Spauskite mygtuką „Pirkti“.
3. Pasirinkite apmokėjimo būdą, patikrinkite duomenis ir spauskite „Apmokėti“.
4. Toliau vadovaudamiesi nurodymais atlikite apmokėjimą.
5. Atlikus apmokėjimą dovanų kuponas bus nusiųstas nurodytu elektroninio pašto adresu.
6. Norint pasinaudoti dovanų kuponu, jį būtina išsispausdinti ir turėti su savimi atsiskaitymo metu. Dovanų kuponu galima atsiskaityti už visas medicinos paslaugas.

„Senojo bokšto“ klinikos dovanų kupono naudojimo taisyklės:

1. „SENOJO BOKŠTO“ klinika Dovanų kuponas (toliau – Dovanų kuponas) patvirtina išankstinį apmokėjimą ir suteikia teisę Dovanų kupono turėtojui šiose taisyklėse numatyta tvarka pasinaudoti „SENOJO BOKŠTO“ klinika teikiamomis paslaugomis. Dovanų kuponą reikia pateikti prieš atsiskaitant už paslaugas.
2. Dovanų kuponas patvirtina Dovanų kupono turėtojo teisę naudotis Dovanų kupone nurodyta suma ir/ar paslauga. Dovanų kupono turėtojas gali naudotis bet kuriomis „SENOJO BOKŠTO“ klinika teikiamomis paslaugomis (specialistų konsultacijomis, visais tyrimais, odontologinėmis paslaugomis, ir kt.). Plačiau apie teikiamas paslaugas ir programas žiūrėti čia.
3. Dovanų kuponu galima atsiskaityti už suteiktas paslaugas „SENOJO BOKŠTO“ klinikoje, esančioje Tilžės g. 11B, Šiauliai.
4. Dovanų kupono galiojimo terminas ne ilgiau nei 6 mėnesių nuo jo įsigijimo dienos.
5. Jeigu Dovanų kuponas nebuvo panaudotas jo galiojimo laikotarpiu, vėliau jis laikomas nebegaliojančiu ir pinigai už nepanaudotą Dovanų kuponą negrąžinami.
6. Dovanų kuponas gali būti perduotas trečiajam asmeniui.
7. Dovanų kuponas nekeičiamas į pinigus.
8. Tuo atveju, kai Dovanų kuponu atsiskaitoma už paslaugas, kurių kaina viršija Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, trūkstamą įsigyjamą paslaugų kainos dalį galima primokėti grynaisiais pinigais ir/ar mokėjimo pavedimu ir/ar banko kortele.
9. Dovanų kupono turėtojui įsigijus paslaugų už mažesnę sumą, nei nurodyta Dovanų kupone, likusi suma Dovanų kupono turėtojui negrąžinama.
10. Dovanų kuponas atsiskaitymui už paslaugas gali būti panaudotas tik vieną kartą. Pateikus Dovanų kuponą atsiskaityti už paslaugas, Dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.
11. Norint pasinaudoti dovanų kuponu, jį būtina išsispausdinti ir turėti su savimi atsiskaitymo metu. Dovanų kuponu galima atsiskaityti už visas medicinos paslaugas.
12. Kilus neaiškumams, galite kreiptis – tel. nr. +370 (41) 55 34 18 arba el. paštu: info@sbklinika.lt

Dėkojame, kad naudojatės mūsų paslaugomis.