fbpx

Odontologai

Šypsena – ne tik leidžia lengvai save parodyti iš geriausios pusės ir padaryti pirmąjį įspūdį, bet ir padeda atrasti geriausias išeitis bet kurioje gyvenimo situacijoje. Visuomet šalia esantis, plačiai besišypsantis žmogus ne tik pakelia nuotaiką, o šypsena atranda kelią į kito žmogaus širdį. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad net dirbtinai šypsantis, smegenys supranta šitą veiksmą, kaip tikrą ir gamina laimės hormonus. Kas leidžia jaustis žymiai geriau ir teigiamai veikia ne tik fizinę, bet ir psichinę sveikatą. Tuomet atsiskleidžia ir asmenybės ypatumai, didėja pasitikėjimas savimi, kai žmogus drąsiai šypsosi plačia šypsena. Ne bėda, jei nesate patenkinti savo dantų būkle ar jų išvaizda. Visada yra išeitis, o privatūs odontologai Šiauliuose pasirūpins Jūsų gera nuotaika ir pasitelkę moderniausias technologijas, ras geriausią sprendimą, padėsiantį pasiekti taip trokštamą rezultatą.

Ne paslaptis, kad šypsena yra vienas iš pagrindinių dalykų į ką žmonės atkreipia dėmesį. Todėl tikrai nereikia priminti, kaip svarbu yra sveiki dantys. Nes nuo to priklauso labai daug, ne tik žmogaus išvaizda, bet ir emocinė būsena. Tuo pačiu gerėja bendra žmogaus savijauta, lengviau sureguliuojama kūno masė. Galite net neabejoti, kad „Senojo bokšto“ klinikos dantistai Šiauliuose pasirūpins, kad Jūs gerai jaustumėtės. Individualus dėmesys, kruopšti apžiūra ir ilgametė savo srities specialistų patirtis padeda nustatyti teisingą diagnozę ir parinkti profesionalų tolimesnį dantų gydymą.

Svarbu nedelsti ir nelaukti kol pajusite diskomfortą, dantų skausmą ar uždegimo pirmuosius požymius, dėl to reiktų pasidomėti kur dirba geriausi odontologai Šiauliuose. Atsiliepimai gali labai pasitarnauti, ieškant Jums aktualios informacijos. Pasirinkti gerą ir patikimą gydytoją tikrai nelengva. Ir kiekvienas žmogus tikrai bet kam patikėti savo dantų nėra linkęs. Juo labiau, kad dantų gydymas dažniausiai nėra vien tik vienkartinis vizitas. Itin svarbu savo dantis tikrinti profilaktiškai ir rūpintis jų profesionalia higiena, todėl rekomenduojama pas odontologą apsilankyti ne rečiau kaip kas pusmetį.

Kaip dirba odontologai Šiauliuose, atsiliepimai labai greitai sklinda iš lūpų į lūpas. Taip perduodami ne tik įspūdžiai, bet ir naudinga aktuali informacija, kuri dažniausiai padeda apsispręsti pasirenkant dantų gydytoją. Ir čia Jums visada maloniai padės „Senojo bokšto“ klinikos odontologai. Vis dar vyrauja stereotipinis mąstymas, kad vizitas pas odontologą turi įvykti tuomet kai pradeda skaudėti dantį. Tačiau dantų gydymas nėra vien tik sugedusio danties plombavimas. Visų pirma, atvykus pas gydytoją odontologą, jis apžiūri dantis ir įvertina jų būklę, tuomet su pacientu aptaria ir sudaro dantų gydymo planą. Į šią procedūrą įeina tokie dalykai kaip burnos apžiūra, danties nuotraukos padarymas (jeigu reikia), nuskausminimas ir priklausomai nuo situacijos, endodontinis, terapinis, ortodontinis gydymas ar dantų protezavimas.

Privatūs odontologai Šiauliuose labai atsakingai įvertintina kiekvieno paciento individualią situaciją ir sudarant dantų gydymo planą, numato kokiame etape, kas bus atliekama ir paskaičiuojama atliekamų procedūrų kaina. Taip klientai gali orientuotis ir planuotis dantų gydymo išlaidas.
Dauguma galvoja, kad norint rasti kvalifikuotus odontologijos srities specialistus ar gauti kokybiškas paslaugas reikia važiuoti į sostinę ar kitą didesnį miestą, kur didesnis klinikų pasirinkimas. Tačiau pacientai nustemba sužinoję, kad kaip tik odontologijos klinika Šiauliuose turi nemažai pastovių pacientų iš visos Lietuvos.
Žmonės, kurie lankosi pas mus, lieka ne tik patenkinti kruopščiu mūsų specialistu darbu, bet ir puikiu kainos ir kokybės santykiu, kas yra pakankamai svarbu daugeliui žmonių. Dėl to labai džiaugiamės, kad puikūs dantistai Šiauliuose susibūrė būtent mūsų klinikoje.

Odontologijos klinika Šiauliuose atlieka šias procedūras:

• Dantų protezavimas (pažeistų danties audinių atkūrimas, kramtymo dantų didesnių defektų restauravimas, estetinis dantų koregavimas ir kt.);
• Terapinis dantų gydymas (dantenų uždegimų gydymas, dantų plombavimas ir kt.);
• Endodontinis dantų gydymas (danties šaknies kanalų gydymas ir kt.);
• Profesionali burnos higiena (apnašų ir akmenų šalinimas nuo dantų);
• Dantų balinimas.

Kaip dirba odontologas, Šiauliai parodo savo šypsenomis.

Dažniausiai užduodami klausimai

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Paslaugos

Gydytojai