fbpx

Apie mus

Apie ,,Senojo bokšto‘‘ kliniką

PRIVAČIOS MEDICINOS PRADININKĖ IR VIENA IŠ LYDERIŲ. 1997 m. įkurta Šiaulių ,,Senojo bokšto‘‘ klinika, vienas pirmųjų ir didžiausių privačių diagnostikos ir gydymo centrų Šiaurės Lietuvoje, šiandien yra tarp pirmaujančių privačių šalies gydymo įstaigų.

MŪSŲ PRANAŠUMAS – KOMPLEKSINĖ SVEIKATOS PRIEŽIŪRA VIENAME PASTATŲ KOMPLEKSE. Stipri šeimos medicinos grandis, odontologijos centras, daugiau nei 30 medicinos sričių apimanti specializuota gydytojų pagalba, įskaitant diagnostiką ir dažniausiu atveju gydymo paskyrimą tą pačią dieną, platus dienos chirurgijos paslaugų spektras, leidžiantis naudojant šiuolaikines technologijas neatitraukti paciento nuo įprastos jo socialinės aplinkos, atliekamos populiariausios šių laikų plastinės ir rekonstrukcinės, veido ir kūno operacijos,  veikiantis dienos stacionaras – yra tai, ko šiandien labai trūksta žmogui.

VISAPUSIŠKA SVEIKATOS PRIEŽIŪRA VIENOJE VIETOJE. Siūlomas platus pirminės ir specializuotos pagalbos paslaugų pasirinkimas, apimantis sveikos gyvensenos skatinimą, ligų prevenciją, išsamų profilaktinį sveikatos patikrinimą, ankstyvą ir tikslią ligų diagnostiką, efektyvaus terapinio ir chirurginio gydymo paskyrimą, esant poreikiui – ir reabilitaciją.

DĖMESIO CENTRE – PACIENTAS IR JO POREIKIAI. Klinikos personalas skiria pakankamai laiko išklausyti ir įvertinti paciento nusiskundimams, stengiasi įsigilinti į jo sveikatos problemas, atsižvelgti į lūkesčius, galimybes. Mūsų tikslas – užtikrinti individualų požiūrį į kiekvieną žmogų, sukurti grįžtamąjį ryšį tarp gydytojo ir paciento, pagrįstą atjauta ir pagarba.

NAUJOS GYDYMO GALIMYBĖS IR PLATESNIS PASLAUGŲ SPEKTRAS. 2023 m. klinika įsikūrė naujame pastate, šiuolaikiškai įrengtos patalpos atitinka visus sveikatos priežiūros įstaigų standartus. Pacientų laukia erdvūs ir šviesūs kabinetai, operacinė, aprūpinta inovatyviomis technologijomis. Tai atvėrė galimybes teikti dar daugiau ir kokybiškesnių diagnostikos bei gydymo paslaugų. Atliekamos ginekologinės, urologinės, ortopedinės, dermatologinės, virškinimo sistemos ir kitos operacijos, siūloma didelė populiariausių plastinių ir rekonstrukcinių operacijų įvairovė.

DIRBA PATYRUSIŲ PROFESIONALŲ KOMANDA. Ją sudaro aukščiausio lygio ekspertai, daugiau nei 100 įvairių sričių specialistų. Tarp jų yra vieni geriausių Šiaulių krašto gydytojai, Vilniaus universiteto ir Lietuvos sveikatos mokslų universitetų profesoriai, medicinos mokslų daktarai, kurie nuolat gilina žinias tarptautinėse stažuotėse, seminaruose ir kursuose, dalyvauja mokslinėje veikloje, jiems talkina būrys kvalifikuotų slaugytojų.

ATSAKYMAI – JAU PO PIRMOJO APSILANKYMO. Klinikos gydytojai įprastai per vieną dieną nustato sveikatos sutrikimo priežastis, diagnozuoja ligą ir paskiria gydymą ir toliau lydi pacientą sveikimo kelyje – su jais bet kada galima pasikonsultuoti kilus abejonėms ar klausimams, atsiradus naujų simptomų. Nėra eilių, pas daugumą gydytojų specialistų galima patekti tą pačią savaitę.

MUMS SVARBIOS VERTYBINĖS NUOSTATOS

  • ETIŠKUMAS. Gydytojų, slaugos personalo santykiai su pacientais pagrįsti profesinės etikos kodeksu.
  • AUKŠTA DARBO KULTŪRA. Įstaigos vidinėje aplinkoje vyrauja tarpusavio pagarba ir supratimas.
  • SKAIDRUMAS, ATVIRUMAS IR SĄŽININGUMAS SU VERSLO PARTNERIAIS – kertiniai klinikos veiklos principai.

Kodėl Senojo bokšto klinika?

Patirtis

Klinika veikia nuo 1997 metų. Per šiuos metus tapome lyderiaujančia licencijuota privačia medicinos įstaiga Šiaulių krašte.

Profesionalumas

Aukščiausios kvalifikacijos šeimos gydytojai, odontologai, įvairių sričių gydytojai specialistai. Medicininė įranga, atitinkanti aukščiausius saugumo reikalavimus.

Paslaugų gausa

Daugiau nei 30 skirtingų medicinos sričių ir per 1000 skirtingų paslaugų. Paslaugos nuo šeimos medicinos iki chirurgijos.

Patikimumas

Mumis pasitiki ~ 63 400 pacientų. Mūsų klientai aptarnavimo kokybę įvertino 8,6 balo. Gydytojų kompetencijos vertinimas – 9,1 balo.

26

Metai

103

Specialistai

1384

Paslaugų

89%

Pasitenkinimo rodiklis