fbpx

„Senojo bokšto‘‘ klinika įsikūrė naujame pastate: teiks dienos chirurgijos paslaugas, atliks plastines ir rekonstrukcines operacijas

Šiaulių ,,Senojo bokšto‘‘ klinika įsikūrė naujame pastate, teiks dienos chirurgijos paslaugas, atliks plastines ir rekonstrukcines operacijas

Rugsėjo 15 d. Šiaulių ,,Senojo bokšto‘‘ klinika, vienas pirmųjų ir didžiausių privačių diagnostikos ir gydymo centrų Šiaulių krašte, įkurtas daugiau nei prieš 25 metus, pradeda naują savo veiklos etapą ką tik duris atvėrusiame erdviame, šiuolaikiškame pastate. Naujos patalpos, įsigyta moderni medicininė įranga atveria galimybes teikti dar kokybiškesnes diagnostikos ir gydymo paslaugas, plėsti jų spektrą. 

Artimiausiu metu Šiaulių ,,Senojo bokšto‘‘ klinikoje bus atliekamos plastinės ir rekonstrukcinės operacijos, taip pat teikiamos dienos chirurgijos paslaugos, kurios apima ginekologines, urologines, ortopedines, dermatologines, virškinimo sistemos ir kitas svarbias operacijas. Didžioji jų dalis bus atliekama naudojant minimaliai invazyvius chirurginius metodus, kurie sumažina komplikacijų riziką ir paspartina gijimą. Jas atliks patyrę, aukštos kvalifikacijos gydytojai specialistai ir slaugytojos, savo srities profesionalai, kurie papildė klinikos medikų komandą. 

,,Džiaugiamės galėdami pranešti Šiaulių regiono gyventojams, kad įsikūrę naujose patalpose galime užtikrinti kompleksinę sveikatos priežiūrą – nuo  profilaktinių sveikatos patikrinimų, ankstyvos ligų diagnostikos iki gydymo paskyrimo, o prireikus čia pat bus suteiktos ir dienos chirurgijos paslaugos. Ypač didžiuojamės nauja veiklos sritimi – plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos opercijomis‘‘, – pažymi ,,Senojo bokšto‘‘ klinikos direktorius Tadas Kondratavičius.

Pacientai, atvykę konsultuotis pas gydytoją specialistą, atlikti tyrimų ar operuotis, nuo pat pirmosios minutės bus apgaubti rūpesčiu, atidumu. Jie bus išklausyti, sulauks atsakymų į visus kylančius klausimus. Konsultacijų metu, taip pat po operacijos bus išsamiai aptariamas ne tik gydymo procesas, pooperacinė priežiūra, bet ir būtini gyvenimo būdo pokyčiai, kurie taip pat lemia, kaip vyks sveikimas, ar liga nebeprogresuos. 

Naujasis klinikos pastatas atitinka visus sveikatos priežiūros įstaigų standartus. Jame įrengtos autonominės komunikacijos – geoterminis nepriklausomas gręžinys, kuris neteršia aplinkos, grindų-lubų šildymo ir vėsinimo sistema, panaudotos kokybiškos, ilgaamžės medžiagos. Greta esančiame senąjame pastate dirba šeimos gydytojai ir odontologai, o naujose patalpose – gydytojai specialistai, veikia dienos chirurgijos skyrius. 

Pacientų laukia erdvūs ir šviesūs kabinetai, operacinė, aprūpinta modernia medicinine įranga, inovatyviomis technologijomis. Operacinėje veikia aukščiausius ES standartus atitinkanti antibakterinė vėdinimo sistema su laminarinėmis lubomis, kurios sukuria sterilų branduolį, nepriklausomą nuo durų sandarumo, ir užtikrina, kad užterštas oras nekontaktuos su žaizda ar chirurginiais instrumentais. 

Pacientai po operacijos pirmiausia bus perkeliami į taip vadinamą prabudimo palatą. Sustiprėję ir atsigavę po nejautros keliaus į patogią ir jaukią asmeninę palatą, kurioje praleis dieną, o esant poreikiui ir naktį. Viena iš asmeninių palatų pritaikyta asmenims, turintiems negalią.

Pertvarkytas ir klinikos kiemas: įrengtos naujos parkavimo vietos ir sureguliuotas eismas, pacientų patogumui įrengtos elektromobilių krovimo stotelės. Naujai suformuoti ir sutvarkyti želdynai. Interjero ir pastato aplinkos estetikai skirtas didelis dėmesys – tai kelia pozityvias emocijas, padeda sumažinti įtampą, stresą ir užtikrina gerą pacientų, jų artimųjų, darbuotojų savijautą.

,,Į šį ambicingą projektą, kuris yra tolimesnės klinikos plėtros pagrindas, esame investavę 2,5 mln. eurų. Turime nemažai ateities planų toliau augti, vystyti veiklą, įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. Dirbame skaidriai, esame atviri, mums labai svarbi verslo etika ir geroji verslo praktika, kad mumis pasitikėtų ir pacientai, ir verslo partneriai. Siekiame, kad beveik 100 darbuotojų kolektyvas jaustųsi saugiai, jam būtų sudarytos geros sąlygos‘‘, – teigia ,,Senojo bokšto‘‘ klinikos vadovas Tadas Kondratavičius.