fbpx

OFISINIS DANTŲ BALINIMAS

Paslaugos aprašymas

Kas yra dantų balinimas?

Dantų balinimo procedūra atliekama, siekiant pagerinti dantų estetiką. Ji gali būti taikoma balinant dantų grupę arba visus dantis.

Koks dantų balinimas atliekamas „Senojo bokšto“ klinikoje?

„Senojo bokšto“ klinikoje atliekamas kabinetinis (ofisinis) dantų balinimas su geliu.

Kaip vyksta dantų balinimo procedūra?

Kabinetinio (ofisinio) dantų balinimo metu dantenos padengiamos specialia apsaugine medžiaga, ant dantų užtepamas balinimo gelis ir aktyvinama diodine šviesa, kuri siekia giliuosius danties sluoksnius ir juos balina.

Dantų balinimo procedūros pabaigoje dantys padengiami nujautrinamuoju geliu.

Ar visiems galima balinti dantis?

Žmonėms, turintiems labai jautrius dantis, nėščioms ir maitinančioms moterims, vaikams iki 18 metų bei asmenims, sergantiems dantenų ar burnos ertmės ligomis dantų balinimo procedūra netinka.

Taip pat nereiktų tikėtis stulbinančių dantų balinimo rezultatų, jei jūsų dantys buvo daug kartų taisyti ir burnoje yra nemažai dantų plombų ar karūnėlių. Jų spalva skirsis nuo balinto emalio, nes jos neįmanoma pakeisti ir suvienodinti.

Ar dantų balinimas saugus?

Dantų balinimo procedūra atliekama tik įvertinus galimos žalos ir naudos santykį, o balinant laikomasi saugumo priemonių.

Ar dantų balinimas skausmingas?

Neskausmingas, bet dantys gali būti jautrūs balinimo metu ar po jo. Gera žinia ta, kad jautrumas praeina. Jei po procedūros dantys itin jautrūs, galima išgerti skausmą mažinančių vaistų. Taip pat specialistas parinks jums dantų priežiūros priemones tinkamas naudojimui po balinimo.

Ar dantų balinimui reikia specialaus pasiruošimo?

Prieš atliekant dantų balinimą labai svarbu atlikti profesionalią burnos higieną.

Kaip tinkamai prižiūrėti dantis po dantų balinimo procedūros?

Svarbu, kad po atliktos dantų balinimo procedūros, bent 24 valandas reiktų pasistengti vengti rūkymo, maisto produktų ir gėrimų, turinčių dažančių priemonių (pvz. raudono vyno, kavos ar juodos arbatos). Taip pat pirmas 24 valandas galite jausti diskomfortą ir dantys bus jautresni.