fbpx

Jaunystės taškų injekcijos SUNEKOS Performa medikamentu

Paslaugos aprašymas

Kas yra „Sunekos“ jaunystės taškų injekcijos?

Sunekos – nauja, jauninanti injekcinė odos procedūra, kurios pagrindinės veikliosios medžiagos – amino rūgštys ir hialurono rūgštis. Šis modernus kompleksas suteikia visapusiškai jauninantį efektą atstatydamas tarpląsteliniame audinyje esančių elastino ir kolageno skaidulų balansą, suaktyvindamas jų gamybą. Oda ne tik vizualiai atjaunėja, tampa skaistesnė, elastingesnė, bet yra atjauninama, atstatoma iš vidaus.

Hialurono rūgštis – plačiai kosmetikoje žinomas drėkinantis įvairių priemonių komponentas. Visgi daugelis pamiršta, jog hialurono rūgšties mes natūraliai turime odoje, tik jos vis mažėja. Tiesioginis jos įvedimas į odą padeda užtikrinti pakankamą odos drėkinimą ir pagreitinti atsinaujinimo procesus.

Amino rūgštys – taip pat vis labiau populiarėjantis kosmetikos ingredientas. Jos – tai „statybinės“ organizmo medžiagos, reikalingos audiniams atsinaujinti ir gaminti naujoms ląstelėms. Ne išimtis ir oda. Kai pritrūkstame amino rūgščių su maistu ar jos yra prasčiau pasisavinamos, gali suaktyvėti senėjimo procesai pačioje odoje, todėl ji suglemba, prasčiau atsinaujina, nespindi ir neatrodo sveikai. Amino rūgščių injekcija į odą padeda suteikti greitą ir skubią pagalbą, pamaitinti giliuosius sluoksnius ir paskatinti audinių atsinaujinimą kuris suteikia jauninantį efektą.

Kokiose srityse atliekamos jaunystės taškų injekcijos?

Injekcijas atliekame:

  • veido srityje (kakta, paakiai, smakras, skruostai)
  • kaklo ir dekoltė srityje
  • rankose bei plaštakose

Kokio rezultato galima tikėtis po jaunystės taškų injekcijų procedūros?

Sunekos injekcijos gali padėti:

  • pristabdyti senėjimo procesus;
  • sumažinti negilias ir gilias raukšles bei slopinti raukšlių formavimąsi;
  • sumažinti randų matomumą (aknės ir kt.), strijas;
  • atstatyti drėgmės balansą epidermyje ir dermoje;
  • suteikti atjauninantį efektą pagerinant odos elastingumą ir turgorą, gerinant jos struktūrą ir suteikiant lygumo bei švytėjimo;
  • pakoreguoti tamsius paakius.

Kuo Sunekos skiriasi nuo kitų užpildų?

Dėl unikalaus amino rūgščių derinio Sunekos preparatai ne tik palaiko odos drėgmę, bet, suteikdami būtinų medžiagų kolageno ir elastino sintezei, atstato tarpląstelinį audinį ir gilesnius odos sluoksnius. Po Sunekos injekcijų oda natūraliai atjaunėja, ženkliai sumažėja odos raukšlės ir linijos. Dėl itin natūralaus ir ganėtinai ilgalaikio rezultato Sunekos pranoksta įprastinius injekcinius užpildus.

Kiek procedūrų gali prireikti?

Detalų numatomą procedūrų kiekį klientai aptaria su gydytoju dermatovenerologu, kuris prieš tai atlieka detalią apžiūrą ir odos būklės vertinimą. Sudėlioję klientų lūkesčius ir mūsų galimybes padėti, sudarome detalų procedūrų planą ir lydime viso procedūrų kurso metu. Optimaliam rezultatui pasiekti dažniausiai atliekamos 3-4 procedūros, maksimalus jų efektas atsiskleidžia po 10-14 procedūrų ir gali tęstis net iki 8 mėnesių.