fbpx

Jei artėjantį pavasarį norite pasitikti atjaunėję ir išsprendę estetines problemas, neatidėliokite grožio procedūrų

Jei artėjantį pavasarį norite pasitikti atjaunėję ir išsprendę estetines problemas, neatidėliokite grožio procedūrų

Žiemai persiritus į antrąją pusę vis dažniau pastebite, kad jums nepatinka tai, ką matote veidrodyje? Temperatūrų kontrastai, žvarbūs orai, neišvengiami šaltuoju metų laiku išvargina odą, ji išsausėja, praranda stangrumą, dėl to trūkumai ir problemos dar labiau išryškėja, labiau matomi ir senėjimo ženklai. Sugrąžinti odai jaunystę, sveiką švytėjimą, gaivumą, elastingumą padeda įvairios grožio procedūros.

Vasaris – joms atlikti pats tinkamiausias laikas. Dažnai jų reikia ne vienos, o kelių, atliekamų su tarpais. Be to, po daugelio estetinių intervencijų kurį laiką reikia vengti ultravioletinių spindulių, vandens pramogų, fizinio krūvio, oda gali būti sudirgusi. Ir rezultatai pasimato neiškart. Tai gali sutrukdyti pasidžiaugti atšilusiais oriais, sugadinti įsibėgėjantį atostogų sezoną, savaitgalių planus. Todėl delsti neverta.

Apsisprendus pasirūpinti grožiu, labai svarbu pasirinkti patyrusį, turintį reikiamą kvalifikaciją specialistą, įstaigą, turinčią modernią įrangą ir užtikrinančią, kad suteiktos paslaugos bus kokybiškos ir saugios. Visa tai rasite Šiaulių „Senojo bokšto klinikoje“. Čia teikiamas platus inovatyvių grožio ir estetikos paslaugų spektras, jas atlieka gydytojai dermatovenerologai, nėra eilių.

Jeigu žinote, kokios grožio procedūros jums reikia, esate tikri, kad ji jums tinka, neturite kontraindikacijų, o gal jau esate išbandę ir norite pakaroti, galite iš karto jai registruotis. Tačiau, jei kyla abejonių ar neaiškumų, trūksta informacijos, geriau prieš tai pasikonsultuoti su gydytoju dermatovenerologu, kuris profesionaliai įvertins jūsų odos būklę, identifikuos problemas ir patars, kokią procedūrą vertėtų pasirinkti.

Šiaulių „Senojo bokšto klinikoje“ dirbantys gydytojai dermatovenerologai kasmet semiasi žinių ir tobulina įgūdžius įvairiose mokslinėse ir praktinėse konferencijose, tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Jie pirmiausia siekia nustatyti sutrikimo ar problemos priežastį, esant poreikiui pasitelkia laboratorinius ar instrumentinius tyrimus, o tik po to siūlo pacientui tinkamiausią gydomąją ar estetinę procedūrą, sudaro jų planą.

Prieš renkantis procedūras pravartu apsilankyti pas gydytoją dermatovenerologą ir dėl to, kad dėl estetinių problemų gali būti kalta ne tik aplinka, metų laikas, amžius, genetika ar bendra organizmo būklė, bet odos, alerginės ar kitos ligos, apie kurias galbūt net neįtariate. Kol jos nebus nustatytos ir pradėtos gydyti, odos išvaizda gali ir nepagerėti, o atliktos procedūros nebus tokios efektyvios, kaip tikitės.

Šiaulių „Senojo bokšto klinikoje“ galite išbandyti naują jauninančią injekcinę odos procedūrą „Sunekos“, kurios pagrindinės veikliosios medžiagos – amino rūgštys ir hialurono rūgštis. Ji suteikia jauninantį efektą atstatydama tarpląsteliniame audinyje esančių elastino ir kolageno skaidulų balansą, suaktyvindama jų gamybą. Oda ne tik vizualiai atjaunėja, tampa skaistesnė, elastingesnė, bet ir atstatoma iš vidaus.

Šios injekcijos atliekamos kaktos, paakių, smakro, skruostų, kaklo ir dekolte srityje, rankose bei plaštakose. Dėl hialurono rūgšties ir amino rūgščių komplekso derinio, Sunekos padeda ne tik suaktyvinti odos atsistatymo mechanizmus, tačiau ir suteikia elastino ir kolageno gamybai būtinų medžiagų. Taigi, tiesiogiai veikia raukšlių ir kitų odos senėjimo procesų atsiradimo priežastis, todėl jų efektas yra ilgalaikis.

Dar geresniam efektui šias injekcijas galima derinti su biorevitalizacija ir PRP procedūromis, kurios taip pat atliekamos Šiaulių „Senojo bokšto klinikoje“. Biorevitalizacija sukurta drėgmei odoje atkurti, bet kartu yra ir nechirurginis būdas kovai su senėjimu, įvairiomis odos problemomis. Atliekant procedūrą į odą švirkštu nedidelėmis dozėmis suleidžiamas hialurono rūgšties ir odos atjauninimo kompleksas iš aminorūgščių, multivitaminų, biomimetinių peptidų, mineralų ir koenzimų.

Suleidus šiuos preparatus ne tik drėkinama oda, bet ir skatinama kolageno, kuris atsakingas už odos stangrumą, sintezė, sumažėja jo suirimo greitis. Greičiausiai pastebimas biorevitalizacijos efektas – raukšlių išsilyginimas yra ilgalaikis. Procedūros dažniausiai atliekamos veido, kaklo, iškirptės, plaštakų srityse, labiausiai matomose ir pažeidžiamose išorės veiksnių atvirose kūno vietose.

Trombocitais praturtintos plazmos (PRP) injekcijos – tai natūrali terapija odai atjauninti, naudojama tiek plaukų slinkimui gydyti, tiek kaip itin saugus ir efektyvus metodas įvairioms odos problemoms spręsti. Klinikoje dirbama su Šveicarijos kompanijos „Regen Lab“ sistema, kurios efektyvumas pagrįstas moksliniais tyrimais, o savo veiksmingumu ir kokybe yra pripažinta visame pasaulyje.

PRP odos atjauninimo terapija naudoja nuosavus kraujo kūnelius – trombocitus, jų koncentracija žymiai didesnė nei kraujyje. Trombocitų funkcija – stabdyti kraujavimą, gydyti pažeistas kraujagysles, audinius, juose yra augimo faktoriais vadinamų medžiagų, kurios suaktyvina ir atjaunina kūno ląsteles. Išsiskyrus šiems faktoriams, skatinama kolageno gamyba, naujų kapiliarų susidarymas odai atjauninti.

Naujiena, kurią Šiaulių „Senojo bokšto klinika“ siūlo savo pacientams –įšvirkščiamieji implantai „Radiesse“. Jie rekomenduojami atliekant estetines atkuriamąsias operacijas, susijusias su giluminio ir poodinio minkštojo audinio priauginimu veido, kaklo, dekolte srityje ir rankų nugarinėje dalyje. Pasiekiamas efektas yra ilgalaikis, tačiau nenuolatinis. Rezultatas – išsilygina raukšlės, pakoreguojamas apatinio žandikaulio kontūras, padidėja skruostų, rankų apimtis.

Įšvirkščiamieji implantai „Radiesse“ naudojami nasolabialinių raukšlių ir marionetinių linijų, einančių nuo nosies link burnos šalinimui. Šios raukšlės atsiranda sumažėjus riebalų sluoksniui. Taip pat šis metodas naudojamas veido riebalų praradimo, vadinamo lipoatrofija atkūrimui arba korekcijai. Su šia problema susiduria asmenys, užsikrėtę žmogaus imunodeficito virusu.

Gerinant odos būklę, šalinant estetines problemas plačiai naudojamos ir botulino toksino bei hialurono rūgšties injekcijos. Botulino toksino injekcijos – tai invazinė procedūra, kuri dažniausiai atliekama raukšlėms šalinti ir jų profilaktikai, taip pat ir gausiam prakaitavimui gydyti. Šiaulių „Senojo bokšto klinikoje“ naudojami tik originalūs „Vistabel“ arba „Dysport“ botulino toksino preparatai.

Botulino toksinas A – tai baltymas, kuris injekcijos vietoje stabdo acetilholino išsiskyrimą, taip blokuodamas nervinio impulso perdavimą į mimikos raumenų skaidulas. Dėl to nebesusidaro raumenų atsakomoji reakcija ir jie nebesusitraukia. Injekcijos taikomos naikinti kaktos mimikos raukšlėmis, smulkiomis raukšlytėmis „žąsų kojelėms“ akių kampuose, raukšlytėmis ant nosies nugarėlės, aplink lūpas.

Botulino toksino injekcijos efektyvios ir padidėjusiam lokaliam prakaitavimui gydyti, artėjant pavasariui, vasarai tai ypač aktualu varginamiems šio sutrikimo žmonėms. Jos stabdo mediatoriaus acetilcholino sekreciją nervų galūnėlėse, taip blokuodamos nervinio impulso perdavimą prakaito liaukoms, kurios dėl to nustoja išskirti prakaitą. Preparatas suleidžiamas į pažymėtus taškus prakaito liaukų projekcijoje.

Hialurono injekcijos dažniausiai atliekamos veido raukšlėms ir kontūrams koreguoti. Hialurono rūgšties yra sveikos odos sudėtyje, ji suteikia apimties ir aprūpina drėgme. Tačiau odai senstant hialurono rūgšties sintezė lėtėja, skaidymas intensyvėja. Palaipsniui mažėjant hialurono rūgšties kiekiui oda netenka drėgmės. Dėl to odoje sulėtėja medžiagų apykaita, kaupiasi toksinai, formuojasi raukšlės ir klostės.

Hialurono rūgšties injekcijos tokiai odai vėl sugrąžina gyvybingumą, panaikina nosies, lūpų klostes, raukšles, anatominius veido odos defektus, koreguoja veido ovalą, skruostikaulius, lūpų apimtį ir formą, šalina odos defektus esant hipotrofiniams randams, po chirurginių akių vokų operacijų, pykčio raukšles tarp akių, aplink jas ir lūpas. Preparatas neplinta į gretimas sritis, nesukelia atmetimo reakcijos.