fbpx

Injekcijos su Sunekos 1200 – dar efektyvesnis hialurono rūgšties ir amino rūgščių derinys

Sunekos – tai injekcinis tirpalas skirtas padėti atjauninti mūsų odą iš vidaus. Pagrindiniai jo komponentai – itin plačiai kosmetikoje naudojama hialurono rūgštis ir naujas patentuotas ingredientas – amino rūgščių kompleksas. Būtent dėl dvigubos savo sudėties Sunekos efektyvumas pranoksta paprastus hialurono rūgšties užpildus ir gali padėti tada, kai pastarieji jau neveikia.

Ypatinga sudėtis ir brandžiai, ir jaunai odai

Sunekos injekcinis tirpalas, pagal hialurono rūgšties molekulinę masę, būna dviejų tipų. Mažos molekulinės masės hialurono rūgštis esanti Sunekos 200 naudojama mažų raukšlelių šalinimui ir esant nedidelei odos dehidratacijai, todėl labai tinka jaunoms moterims. Tuo tarpu Sunekos 1200 su didelės molekulinės masės hialuronu gali padėti atsikratyti gilių odos raukšlių, suteikti gilų drėkinimą ir stiprų atjauninantį, odą patempiantį efektą, tinkantį vyresnėms moterims. Tam, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas, gydytojai derina šiuos du tirpalus ir parenka jų santykį bei injekcijos vietas kiekvienam klientui atskirai.

Hialurono rūgštis – viena pagrindinių odos drėgmės užtikrintojų. Jos pripildyta visa tarpląstelinė medžiaga, kuri ir suteikia odai gaivumo, šviežumo efektą, maitina ją iš vidaus, padeda atsistatyti, išlikti elastingai ir standžiai. Kai metams bėgant jos ima mažėti – atsiranda senėjimo požymiai. Pirmiausia oda suglemba, sausėja, o vėliau formuojasi ir raukšlės, lėčiau gyja žaizdos, greičiau formuojasi randai ir strijos. Injekcijos pagalba oda pamaitinama iš vidaus ir susigrąžina savo drėgmės lygį bei pradeda lengviau regeneruotis, todėl pasiekiamas atjaunėjimo, švytėjimo efektas.

Patentuotas amino rūgščių derinys – ilgai išliekančiam efektui

Sunekos patentuotoje amino rūgščių formulėje turime ir pakeičiamų, ir nepakeičiamų amino rūgščių (glicino, prolinio, lizino, alanino, valino, leucino ir kt.). Pakeičiamas amino rūgštis pasigamina pats organizmas, jei jam pakanka maisto medžiagų, tačiau nepakeičiamųjų turime gauti su maistu ar maisto papildais bei sugebėti jas pasisavinti ir po to panaudoti odoje. Deja, ne visada puiki mityba gali padėti, todėl tiesioginės šių amino rūgščių injekcijos į odą sukuria tikrai stiprų regeneraciją skatinantį efektą.

Visos amino rūgštys organizme naudojamos „statybai“ – įvairiems ląstelių komponentams ir tarpląstelinei medžiagai gaminti. Jei norime, kad organizmas turėtų galimybę atsinaujinti – amino rūgštys mums būtinos visame organizme. Odoje vienas pagrindinių amino rūgščių darbų – elastino ir kolageno gamyba. Būtent šie baltymai atsakingi už odos elastingumą, tamprumą ir nesuglebimą. Be to, amino rūgštys padeda gyti žaizdoms, atsinaujinti ląstelėms ir skatina sveikų ląstelių augimą. Elastino ir kolageno sintezės suaktyvinimas bei pagreitėjęs odos atsinaujinimo procesas yra pagrindiniai raukšlių mažėjimo ir odos atjaunėjimo, sveiko spindesio faktoriai. Visą tai pasiekti padeda šis patentuotas amino rūgščių kompleksas.

Sunekos idealiai tinka tiems, kas nori kuo sveikesnio, natūraliau atrodančio odos atjauninimo. Kitaip nei daugelis užpildų, šios injekcijos suaktyvina pačios odos regeneracijos procesus, todėl didelė dalis efekto pasiekiama išnaudojant organizmo resursus ir naudojant suleistas medžiagas audinių savybėms gerinti. 3-4 procedūrų kurso efektas matomas jau po dviejų savaičių ir gali tęstis net iki 8 mėnesių.

Senojo bokšto klinikoje dirba dermatovenerologai, kurie konsultuoja dėl gėrybinių odos darinių apgamų, karpų, papilomų, moliuskų, keratomų, kondilomų ir piktybinių odos navikų diagnostikos ir šalinimo lazeriu