fbpx

Lūpų kontūrų ir apimties korekcija hialurono rūgšties injekcijomis Filorga® (FillMED) LIPS

Paslaugos aprašymas

Simetriškos, proporcingos ir putlios lūpos visuomet laikomos jaunystės, grožio ir sveikatos simboliu. Su amžiumi lūpos praranda savo putlumą, atsiranda smulkios raukšlelės virš lūpų ir aplink jas. Lūpų putlinimas hialurono rūgšties injekcijomis yra efektyvus sprendimas norint padidinti jų apimtį, koreguoti jų formą ar sustabdyti senėjimą.

Kada atliekamas lūpų putlinimas hialurono rūgšties injekcijoms?

Lūpų putlinimo procedūra atliekama:

  • Kai lūpos yra siauros ir šypsantis praktiškai nesimato;
  • Su amžiumi lūpos tampa plonesnės ir sumažėja jų apimtis;
  • Norint padidinti jų apimtį estetiniais sumetimais;
  • Siekiant koreguoti formą, asimetriją ar užpildyti smulkias raukšleles aplink lūpas;
  • Atsižvelgiant į veido formą, pilnesnės lūpos dažnai suteikia veidui harmoningą išvaizdą.

Kokie preparatai naudojami lūpų putlinimui „Senojo bokšto“ klinikoje?

„Senojo bokšto“ klinikoje naudojami sertifikuoti hialurono rūgšties užpildai, su kuriais buvo atlikti klinikiniai tyrimai, stebėti ir lyginti ilgalaikiai rezultatai. Šie medicininiai preparatai atitinka griežčiausius medicininių tyrimų standartus, technologiškai užtikrina produkto saugumą, patikimumą, natūralią išvaizdą ir siekiamų rezultatų išliekamumą.

Kaip atliekama lūpų putlinimo procedūra?

Procedūros metu leidžiant užpildą į giliuosius odos sluoksnius aplink lūpų kraštą, lūpų apimtys yra koreguojamos iki norimos formos ir pilnumo. Procedūra yra gerai toleruojama, neilga, prieš ją atliekant lūpų sritis vietiškai nuskausminama, o po procedūros atlikimo skausmas nebūdingas. Efektas pastebimas iš karto po injekcijos ir, priklausomai nuo preparato tipo, gali išlikti nuo 8 mėn. iki 1,5 metų. Kadangi odos užpildų sudėtyje nėra žmogaus organizmui svetimų baltymų, alerginių reakcijų tikimybė itin nedidelė, o laikui bėgant žmogaus organizme preparatai visiškai suyra.

Ką reikėtų žinoti po lūpų putlinimo procedūros?

Po procedūros galite jausti tinimą, išnyksiantį per kelias dienas. Gali susidaryti nedidelės hematomos ar mėlynės – neišgyvenkite, jos visiškai išnyks. Galutinio rezultato sulauksite po kelių savaičių, kadangi per jas užpildas galutinai lokalizuojasi tam tikrose srityse ir lūpos įgyją galutinę formą ir kontūrą.

Lūpų tinimas – šis simptomas, jei atsiranda, paprastai praeina per 48 val. po injekcijos. Po procedūros nerekomenduojama lūpų tepti jokiais kremais, balzamais ar kitomis priemonėmis, tačiau patartina šaldyti ledu ir dėti šaltus kompresus tą pačią ir kitą dieną. Pirmą-antrą dienomis taip pat derėtų vengti makiažo, lūpų dažų.